Projekty domów Kraków – DMC

Projekty gotowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych projektów znanych wydawców, z którymi współpracujemy.

U nas zakupią Państwo projekty gotowe takich firm jak:

projekty domów archon projekty domów archeton projekty domów murator projekty domów dom-projekt projekty domów archipelag projekty galeria domów projekty dobre domy projekty domów horyzont

oraz wm.com.pl, Dom dla Ciebie i Archdesign 

Ceny projektów są zgodne z aktualnymi cennikami wyżej wymienionych firm (bez marży).

W momencie wyboru projektu gotowego nasz zespół jest w pełni do Państwa dyspozycji – oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie adaptacji projektu oraz jego wyboru.

Projekty gotowe hal stalowych

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianami w normach dotyczących obciążenia wiatrem i śniegiem wycofaliśmy ofertę obejmującą kilkanaście projektów gotowych hal stalowych.

UWAGA! W związku z zaistniałymi zmianami w normach, wszystkie gotowe projekty hal stalowych wymagają całkowitego przeliczenia konstrukcji, co wiąże się z dużymi kosztami dodatkowymi! Przestrzegamy przed zakupem gotowych projektów hal stalowych niedostosowanych do aktualnych norm.

Projekty na indywidualne zamówienie

W naszej ofercie znajdą Państwo także projekty budowlane i projekty wykonawcze w pełnym zakresie dotyczącym budynków wymienionych poniżej:

  • budynki mieszkalne jednorodzinne
  • budynki mieszkalne wielorodzinne
  • hale stalowe – produkcyjne, magazynowe, inwentarskie
  • hale stalowe z zapleczem biurowym
  • budynki użyteczności publicznej /domy kultury, sale gimnastyczne, przedszkola
  • budynki biurowe
  • restauracje

Wszystkie wymienione powyżej rodzaje budynków poparte są realizacjami. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie również wykonać projekty innych budynków dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Projekt gotowy czy na indywidualne zamówienie – Co wybrać ?

Wybór odpowiedniego projektu jest ściśle uzależniony od charakteru danego budynku.

Indywidualny projekt to tworzony specjalnie na Państwa potrzeby projekt na zamówienie. Zawsze będzie niepowtarzalny i dostosowany do określonych potrzeb. Należy również pamiętać, że indywidualnego projektu wymagają (oprócz budynków projektowanych od podstaw) także wszystkie budynki przebudowywane, rozbudowywane lub będące dobudową do istniejących już innych budynków.

Projekty gotowe zawsze wymagają adaptacji, której koszt powinien zostać uwzględniony w trakcie porównywania cen. Są to oczywiście tańsze projekty, jednak nie możemy porównywać ich bezpośrednio z cenami projektów na zamówienie!