DMC projekty

Projekty domów Kraków - DMC


Projekty gotowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych projektów znanych wydawców, z którymi współpracujemy.

U nas zakupią Państwo projekty gotowe takich firm jak:

projekty domów archon  projekty domów archeton  projekty domów murator  projekty domów dom-projekt  projekty domów archipelag  projekty galeria domów  projekty dobre domy  projekty domów horyzont

oraz wm.com.pl, Dom dla Ciebie i Archdesign 

Ceny projektów są zgodne z aktualnymi cennikami wyżej wymienionych firm (bez marży).

W momencie wyboru projektu gotowego nasz zespół jest w pełni do Państwa dyspozycji – oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie adaptacji projektu oraz jego wyboru.


Projekty gotowe hal stalowych

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianami w normach dotyczących obciążenia wiatrem i śniegiem wycofaliśmy ofertę obejmującą kilkanaście projektów gotowych hal stalowych.

UWAGA! W związku z zaistniałymi zmianami w normach, wszystkie gotowe projekty hal stalowych wymagają całkowitego przeliczenia konstrukcji, co wiąże się z dużymi kosztami dodatkowymi! Przestrzegamy przed zakupem gotowych projektów hal stalowych niedostosowanych do aktualnych norm.

 

Projekty na indywidualne zamówienie

W naszej ofercie znajdą Państwo także projekty budowlane i  projekty wykonawcze  w  pełnym zakresie dotyczącym budynków wymienionych poniżej:

  • budynki  mieszkalne  jednorodzinne
  • budynki  mieszkalne  wielorodzinne
  • hale  stalowe  – produkcyjne, magazynowe,  inwentarskie
  • hale  stalowe  z  zapleczem  biurowym
  • budynki   użyteczności  publicznej  /domy kultury, sale gimnastyczne,  przedszkola
  • budynki   biurowe 
  • restauracje 

Wszystkie wymienione powyżej rodzaje budynków poparte są realizacjami. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie również wykonać projekty innych budynków dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

Projekt  gotowy czy na indywidualne zamówienie - Co wybrać ?

Wybór odpowiedniego projektu jest ściśle uzależniony od charakteru danego budynku.  

Indywidualny projekt to tworzony specjalnie na Państwa potrzeby projekt na zamówienie. Zawsze będzie niepowtarzalny i dostosowany do określonych potrzeb. Należy również pamiętać, że indywidualnego projektu wymagają (oprócz budynków projektowanych od podstaw) także wszystkie budynki przebudowywane, rozbudowywane lub będące dobudową do istniejących już innych budynków.

Projekty gotowe zawsze wymagają adaptacji, której koszt powinien zostać uwzględniony w trakcie porównywania cen. Są to oczywiście tańsze projekty, jednak nie możemy porównywać ich bezpośrednio z cenami projektów na zamówienie!